Фото

Змія, яку ковтнула жаба, бореться за життя (фото)

Рідкісна фотографія, опублікована 16 жовтня на соціальному новинному сайті Reddit під заголовком «Останній крик в безодню» (One Last Scream Into the Abysssss), здатна одночасно налякати, здивувати та викликати почуття жалю. Імовірно, вона була зроблена в Австралії кілька років тому.

На знімку зображені м’ясоїдна жаба, яка тільки що проковтнула змію, і змія, яка все ще бореться за життя.

На думку біолога Джоді Роулі, це австралійська зелена жаба Litoria caerulea, що мешкає в Австралії та Новій Гвінеї. Самка виростає до 10 см в довжину, самці зазвичай трохи менше — до 7 см.

Як правило, ці земноводні харчуються комахами, але можуть посягати і на більш серйозну здобич, таку як миші або інші жаби. «В основному це пов’язано з тим, що здобич менше рота жаби і переміщається в поле її зору. Іншими словами, якщо жаба може її з’їсти — так, швидше за все, і буде», — пояснила біолог Карен Ліпс з Університету Меріленд, США.

За її словами, більшість земноводних, рептилій і риб ковтають свою їжу цілком, тому немає нічого незвичайного в тому, щоб бачити опуклі животи і здобич, яка рухається, після того, як вона потрапила в рот хижака. Оскільки змії мають довгі тонкі тіла, жаба, ймовірно, не змогла проковтнути її всю відразу.

Фотографу вдалося зловити момент, коли вона була на півдорозі в шлунок і спробувала вирватися на свободу.

Наскільки це поширена картина, складно сказати. Походження знімка невідомо, і неясно, чи був він отриманий у неволі або в дикій природі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button