Технології

Знайдено спосіб покращити орієнтування на місцевості по GPS

Вчені з Массачусетського технологічного інституту (MIT) розробили нову систему GPS, яка поліпшить орієнтування на місцевості. Вона також здатна автоматизувати створення цифрових карт.

Як правило, GPS-карти створюють великі компанії на кшталт Google. Для того, щоб актуалізувати інформацію, вони відправляють на місцевість машини з камерами. Однак це досить дорогий підхід, тому підтримувати карти в актуальному стані не завжди вдається, а важкодоступні місця і зовсім залишаються недослідженими.

Для того, щоб виправити цей недолік, вчені натреновували алгоритм на супутникових знімках, щоб навчити його автоматично наносити мітки на дорожні об’єкти. Розроблена система RoadTagger, використовуючи нейромережі, змогла автоматично передбачати типи доріг та кількість смуг, прихованих за різними перешкодами. Точність системи досягла 77% при підрахунку кількості смуг і 93% при визначенні типів доріг.

В майбутньому RoadTagger може передбачати паркувальні місця і велосипедні доріжки. Вчені сподіваються, що система допоможе краще орієнтуватися водіям з GPS.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button