Главная / Здоров'я / Багаторазові пляшки мають величезну кількість небезпечних для здоров’я мікробів

Багаторазові пляшки мають величезну кількість небезпечних для здоров’я мікробів

 
 

Багаторазові пляшки для води небезпечні для здоров’я через велику кількість мікробів на шийці. Про це розповіли фахівці з Університету прикладної біології Арізони.

За словами вчених, питво навіть екологічно чистої води з багаторазової пляшки може стати причиною великої кількості захворювань. Фахівці провели ряд досліджень, щоб виявити реальні фактори небезпеки поширеної серед молоді атрибута.

В ході дослідів вчені протягом декількох місяців брали проби бактерій з горла багаторазових пляшок, які випробовувані використовували у повсякденному житті. У результаті виявилося, що на поверхні ємності накопичується величезна кількість мікроорганізмів, які в підсумку починають розмножуватись і проникати в організм людини. Деякі з них можуть чинити шкідливий вплив на стан здоров’я індивіда.

Фахівці зазначають, що за кількістю мікробів багаторазова пляшка, яка була у використанні протягом декількох тижнів, порівнянна з іграшкою для собаки. Для того, щоб зберегти стерильність ємності, необхідно не тільки щодня промивати її, але і використовувати різні антисептичні препарати. Особливо це стосується користувачів пляшок, які ведуть активний спосіб життя.

 

 
comments powered by HyperComments