Головна / Здоров'я / Багаторазові пляшки мають величезну кількість небезпечних для здоров’я мікробів

Багаторазові пляшки мають величезну кількість небезпечних для здоров’я мікробів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Багаторазові пляшки для води небезпечні для здоров’я через велику кількість мікробів на шийці. Про це розповіли фахівці з Університету прикладної біології Арізони.

За словами вчених, питво навіть екологічно чистої води з багаторазової пляшки може стати причиною великої кількості захворювань. Фахівці провели ряд досліджень, щоб виявити реальні фактори небезпеки поширеної серед молоді атрибута.

В ході дослідів вчені протягом декількох місяців брали проби бактерій з горла багаторазових пляшок, які випробовувані використовували у повсякденному житті. У результаті виявилося, що на поверхні ємності накопичується величезна кількість мікроорганізмів, які в підсумку починають розмножуватись і проникати в організм людини. Деякі з них можуть чинити шкідливий вплив на стан здоров’я індивіда.

Фахівці зазначають, що за кількістю мікробів багаторазова пляшка, яка була у використанні протягом декількох тижнів, порівнянна з іграшкою для собаки. Для того, щоб зберегти стерильність ємності, необхідно не тільки щодня промивати її, але і використовувати різні антисептичні препарати. Особливо це стосується користувачів пляшок, які ведуть активний спосіб життя.

 

 
Loading...
comments powered by HyperComments