Здоров'я

Медики стверджують, що жир допомагає боротися з різними інфекційними недугами

На думку науковців, жирові клітини, що містяться в людському тілі, здатні запобігати розвитку багатьох інфекційних захворювань.

11-01-15-foto-600x337-1 (2)

Таким чином, люди, які страждають ожирінням, можуть застрахувати себе від появи різного роду вірусних недуг. Зокрема, команда провідних фахівців з Каліфорнійського університету, розташованого в Сан-Дієго, з’ясувала, що жирові функціональні одиниці виробляють унікальну речовину «кателіцідін». Саме вона знищує мембрану бактерії, яка несе небезпеку всьому організму.

[ads2] Як заявляють експерти, в ході реалізації випробувань, вчені задіяли гризунів. Підсумки досліджень показали, що протимікробний пептид здатний знищувати ряд вірусів. Також фахівці зафіксували, що пацюки, які володіють низьким запасом жиру, мали гірший результат протистояння до інфекції.

Читайте також: «Здорове ожиріння» все-таки існує

На думку лабораторних працівників, у людському тілі також міститься кателіцідін, тому механізм захисту буде таким же, як і при дослідах з тваринами. Слід зауважити, що наявність занадто великої кількості жирових відкладень не є свідченням більш ефективної діяльності імунної системи. Експерти стверджують, що ожиріння може викликати безліч складних і важко-виліковних недуг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button