Главная / Аналітика / DB: Human Rights Watch визнала Трампа загрозою для прав людини

DB: Human Rights Watch визнала Трампа загрозою для прав людини

Правозахисна організація Human Rights Watch, проаналізувавши президентську кампанію Дональда Трампа, визнала його «загрозою правам людини». Про це, як повідомляє The Daily Beast, сказано в 687-сторінковій доповіді організації. Так, передвиборча кампанія мільярдера, на думку Human Rights Watch, стала «яскравою ілюстрацією політики нетерпимості».

20ed7643a7a72c058c9f9a50ba82f849

«Обрання Дональда Трампа президентом США, слідом за кампанією по розпалюванню ненависті та нетерпимості, а також зростання впливу політичних партій у Європі, які відкидають загальні права людини, поставили під загрозу правозахисну систему, що склалася після Другої світової війни», — стверджується у доповіді Human Rights Watch, який носить назву «Демагоги загрожують правам людини».

Human Rights Watch приділила Дональду Трампу особливу увагу. За словами виконавчого директора організації Кеннета Рота, в ході своєї кампанії Трамп пропонував те, що в разі реалізації завдасть «шкоду мільйонам людей»: масову депортацію мігрантів, обмеження прав жінок і свободи ЗМІ, застосування тортур.

По мірі того як обраний президент готується до інавгурації, він, на думку The Daily Beast, вступає в ряди інших популістів-політиків, які приходять до влади, апелюючи до расизму, ксенофобії, ненависті до жінок і шовіністичним настроям.

Натхнення: inosmi.info

 

 
comments powered by HyperComments