Главная / Земля / Францію може потрясти потужний землетрус

Францію може потрясти потужний землетрус

На південному-сході Франції сталася серія землетрусів з 18 підземних поштовхів всього за одну ніч. Найпотужніший за заявою французьких сейсмологів, мав магнітуду 4.1 бала за шкалою Ріхтера.
8cdacc491d16b7012612aa64033b3872
Епіцентри всіх підземних поштовхів, розташовувалися в 30 км від міста Ґап у департаменті Верхні Альпи. Землетрус відчули жителі регіону. Жителі міст і селищ повідомляють про звук схожий на гуркіт, що передував землетрусові.


За заявою влади в результаті сейсмічної активності жертв і руйнувань не зафіксовано. Але французькі та зарубіжні сейсмологи попереджають про ймовірність потужних землетрусів на південному сході Франції, магнітуда яких буде набагато більшою і наслідки будуть серйозними.

Європейські вчені говорять про те, що наприклад в Парижі, навіть невеликий по силі землетрус, призведе до катастрофічних наслідків, не кажучи вже про те, що буде якщо магнітуда виявиться істотною.

На південному сході Франції розташовано безліч середньовічних міст і сіл, які через дуже старі будівлі, можуть істотно постраждати від землетрусу. Вчені висловлюють серйозну стурбованість подіями і допускають імовірність того, що може статися землетрус магнітудою понад 6 балів.

 

 
comments powered by HyperComments