Головна / Земля / На сході США зароджується новий вулкан

На сході США зароджується новий вулкан

Вчені провели ретельне дослідження аномальної зони під поверхнею землі, розташованої в штаті Нью-Гемпшир, Нова Англія і виявили щось дуже страшне і дивне. Прямо під американським штатом, на глибині від 80 до 200 км, розташований осередок розпеченої магми, який стане місцем утворення нового вулкана.

6eb496a602ec007237ee5b5e94cefb7f

Про існування даної аномалії вчені знали, але завжди вважали, що ця аномальна область є давньою точкою доступу магми, що збереглася з давньої геологічної активності Землі.

Але результати нового дослідження показали, що дана аномалія є місцем активного підняття магми і її температура в 2 рази вище, ніж вважалося раніше. Вчені заспокоюють і говорять про те, що новий вулкан на східному узбережжі США звичайно з’явиться, але не скоро. Поки він знаходиться в стадії зародження і до утворення повноцінного вулкана пройде ще кілька мільйонів років.

Залишається сподіватися, що це дійсно так, адже в іншому випадку, новий вулкан приховує в собі серйозну загрозу, адже його розміри перевищують 400 кілометрів в діаметрі!

Учені так само повідомили, що Нью-Гемпшир не єдиний штат під яким відбувається народження нового вулкана, такі ж аномалії виявлені під американськими штатами Луїзіана і Південна Кароліна. Існує ймовірність того, що такі ж аномальні ділянки можна виявити на околицях всіх земних континентів.

 
comments powered by HyperComments