Головна / Всесвіт / Інопланетних цивілізацій може нараховуватися трильйони

Інопланетних цивілізацій може нараховуватися трильйони

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 оцінок, середнє: 4,00 из 5)
Загрузка...
 
 

Радійте, мисливці на інопланетних істот! За результатами останніх досліджень, заснованих на планетарних відкриття НАСА, виникло більше підстав вважати Землю не єдиною планетою, населеної розумною цивілізацією. Опубліковані в Журналі Astrobiology нове дослідження припускає, що кількість населених розумною цивілізацією планет нашої частини галактики неймовірно величезна.


«На сьогоднішній день нам відомо, що майже кожна зірка на небі має хоча б одну планету в своїй сонячній системі», — говорить співавтор дослідження, астроном Адам Франк (Adam Frank).

Вудрафф Салліван (Woodruff Sullivan) і Адам Франк (Adam Frank) вивчили відкриті нещодавно NASA потенційно населені світи і оцінили шанси їх реального населення розвинутими цивілізаціями.

«Ми вирахували мінімальну ймовірність формування цивілізації на будь-якій випадково обраній планеті», — розповідає професор фізики і астрономії Рочестерського університету Адам Франк в листі американському інтернет-виданню Хаффінґтон пост (The Huffington Post). «Якщо ми є єдиною цивілізацією в історії космосу, тоді в сутності наші обчислення є фактичною імовірністю. Якщо ж значення ймовірності вище мінімального, значить цивілізації існували раніше».

За словами Франка, потенційне кількість планет, що обертаються навколо своєї зірки, і які знаходяться в зоні передбачуваної населеності, колосально. У зв’язку з цим з’явилися великі надії, що на одній з цих планет є інше життя, і може бути на одній з цих планет ми все-таки знайдемо розвинену інопланетну цивілізацію.

 
Loading...
comments powered by HyperComments