Главная / Авто / Китайці створили авто, яке керується силою думки (фото + відео)

Китайці створили авто, яке керується силою думки (фото + відео)

Китайські вчені з Нанькайського університету у співпраці з компанією Great Wall створили перший автомобіль, який керується силою думки.

960e36b2b461d49437a255684200d79a

Для керування автомобілем водієві потрібно одягнути спеціально розроблений головний апарат, що зчитує сигнали мозку. 16 датчиків зчитують ЕЕГ-сигнали головного мозку шофера, які далі передаються по бездротовому зв’язку в відповідну програму і розшифровуються в команди для машини.

Поки функціональність приладу не велика. З його допомогою користувач може скомандувати машині їхати вперед або назад, відкрити і закрити двері або машину, а також зупинитися. Як розповіли розробники, спочатку вони керувалися бажанням допомогти людям з обмеженими можливостями, які фізично не в змозі керувати автомобілем. Поки система не готова до масового впровадження і потребує суттєвих доопрацювань і удосконалень. Крім того, китайські вчені сподіваються на спільну роботу з західними дослідниками в цій області, наприклад, Google Self Driving Car. Спільними зусиллями, як вважають експериментатори, вдасться створити оптимальну систему, якою зможуть користуватися не тільки люди з фізичнимивадами (без рук або ніг), але фізично здорові люди.

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments