Авто

Електрокари складуть конкуренцію машинам з ДВЗ вже до 2022 року

Чим більше буде опускатися ціна на технології зберігання електроенергії, тим популярнішими будуть ставати електромобілі.

Электрокары составят конкуренцию машинам с ДВС уже к 2022 году

Вчені з імперського коледжу Лондона прогнозують, що електромобілі зможуть скласти конкуренцію автомобілям з традиційним двигуном внутрішнього згоряння вже до 2022 року, про це повідомив журнал Science daily.

Саме дослідження було присвячено оцінці майбутніх витрат на технології зберігання енергії при різних сценаріях. Експерти вважають, що тепер вони можуть передбачити, скільки споживачів буде в майбутньому платити за технологією зберігання енергії.

Також вчені прийшли до висновку, що вже до 2030 року стане вигідно накопичувати електроенергію від сонячних батарей в домашніх акумуляторах. Однак, сьогодні існує велика невизначеність щодо того, у скільки обійдеться власникам зберігання електроенергії при використанні тих чи інших технологій.

Аналіз групи показав, що незабаром технології зберігання електроенергії можуть значно подешевшати і чим більше буде опускатися ціна на них, тим вигідніше людям буде використовувати електромобілі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button