Главная / Відео / Колишній пілот ЦРУ Джон Лер назвав нашу планету в’язницею

Колишній пілот ЦРУ Джон Лер назвав нашу планету в’язницею

Колишній пілот ЦРУ Джон Лер за роки своєї роботи мав доступ до секретних документів, а після відставки особисто займався розслідуванням аномалій на нашій планеті. Під час бесіди з журналістами він назвав її в’язницею на тлі Всесвіту і його устрою.

Військовий зазначив, що там є безліч планет, на яких живуть позаземні істоти, але у наш світ їх відправляють на перевиховання після поганих вчинків під час чергового народження в образі людини. Тому після смерті кожен індивідуум може повернутися в рідну обитель чи знову опинитися на Землі і прожити інше життя. Місяць був створений штучно 40 млн років тому, після чого прибульці притягли його в Сонячну систему. Він став винуватцем льодовикового періоду, а зараз його заселяють сірі гуманоїди, які побудували підземні міста разом із заводами.

Також пілот зазначив, що влада давно контролює секретні місії на різні небесні тіла, а кораблі створені за кресленнями Тесли. Тому вся інформація про земні космічні проекти є містифікацією. Під час своїх виступів перед публікою чоловік завжди підкреслював, що не має доказів і тому ще живий, але земляни проходять своєрідний випробувальний термін, щоб потім зрозуміти, чого вони заслуговують у Всесвіті, де панує повна гармонія.

 
comments powered by HyperComments