Главная / Технології / Компанія Tesla представила домашній акумулятор Powerwall

Компанія Tesla представила домашній акумулятор Powerwall

 
 

Всі ми знали, що Елон Маск працює над гігантським домашнім акумулятором для зберігання великих обсягів електроенергії. Але подумки більшість з нас уявляли собі цей акумулятор як величезну шафу в дусі тих, що стоять на радянських заводах. На ділі ж батарея Powerwall виявилася дуже стильною і зовсім не такою величезною. Її дизайн навіть навіває думки про продукцію іншої великої американської компанії Apple.

23465d7c393e97a652e79a314582d1fa

Літій-іонна батарея Powerwall насамперед розроблена для того, щоб зберігати електроенергію, отриману від сонячних елементів. Але навіть якщо у вашому будинку немає ні однієї сонячної панелі, цей акумулятор може послужити непогану службу у випадку, коли у вашому будинку або районі раптово вимкнуть світло. Всі будуть сидіти в темряві крім вас. Ви ж цілком комфортно зможете продовжити займатися своїми справами: дивитися фільми, готувати їжу, веселитися з друзями у вітальні без використання воскових свічок і ліхтариків.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Акумулятор Powerwall був представлений публіці в одній з дизайн-студій міста Лос-Анджелес. Як виявилося, версій у цій батареї буде кілька. Бізнес-орієнтований варіант буде носити назву Powerpack, а звичайна домашня батарея буде поставлятися в двох варіантах: 10 кВт*год за ціною 3500 доларів і 7 кВт*год за ціною 3000 доларів. Ціни на бізнес-модель поки оприлюднені не були.

Акумулятор видає потужність 2 кВт (3,3 кВт в момент пікового навантаження), напруга 350-450 вольт при силі струму в 5 ампер (8,5 А в момент пікового навантаження). Розміри акумулятора складають 130 х 86 х 18 сантиметрів, а вага дорівнює 100 кілограмів. Корпус батареї буде різних кольорів на ваш вибір. Поки журналістам показали білий, червоний і чорний кольори. Powerwall здатний нормально функціонувати в температурному діапазоні від -20 до +43 градусів Цельсія. Гарантія на кожен акумулятор Powerwall — 10 років.

Перші батареї надійдуть у продаж в кінці літа цього року. Встановлювати їх будуть виключно сертифіковані фахівці. Оформити попереднє замовлення на Powerwall можна на офіційному сайті компанії Tesla. В кінці року Елон Маск планує почати продавати свої батареї також у Німеччині та Австралії.

Натхнення: hi-news.ru

 
comments powered by HyperComments