Главная / Поради / Критерії вибору бітумної черепиці для облаштування даху будинку

Критерії вибору бітумної черепиці для облаштування даху будинку

Бітумна (гнучка) черепиця — це сучасний покрівельний матеріал, основою якого є склополотно, яке забезпечує міцність і довговічність експлуатації покрівлі. Шар модифікованого бітуму таке покриття захищає від негативного атмосферного впливу, а наявність базальтової посипки забезпечує йому міцність і багатий вибір колірної гами.

1-13-01-2017-600-391

Як же правильно вибрати бітумну черепицю?

Переваги бітумної черепиці

Переваги будь-якого будівельного або оздоблювального матеріалу визначаються якісними і фінансовими показниками. Саме такими показниками володіє і битумная черепица від TEGOLA, італійського виробника.

Звукоізоляція – наявність склополотна і бітуму різко підвищує звукоізоляційні властивості матеріалу і робить його незамінним при влаштуванні «тихої» покрівлі над спальними приміщеннями.

Довговічність забезпечується всіма шарами матеріалу: полотно надає міцність, бітум робить його гнучким і вологонепроникним, базальтова крихта надає твердість поверхні природного каменю, а наявність самоклеючого шару під полотном забезпечує міцне з’єднання між покрівельним матеріалом і латами даху.

Економічність – незаперечна перевага бітумної черепиці, що полягає в її практичній безвідходності і простоті монтажу.

Крім того, гнучка черепиця екологічно безпечна, а сучасна промисловість пропонує широку можливість вибору її форми і кольору.

2-13-01-2017-600-900

Особливості вибору бітумної черепиці

— Вибір бітумної черепиці слід починати не з походу по магазинах, а з розрахунку поверхні покрівлі, величина якого суттєво впливає на витрати з придбання покрівельного матеріалу. Крім того, особливості вибору бітумної черепиці включають в себе і необхідність визначення потреби в кількості добірних елементів – ендови, внутрішніх і зовнішніх кутів, планок примикання, конькового елемента і т. п.

— Не варто відразу купувати товар у найближчому магазині, доцільно вивчити пропозиції всіх постачальників аналогічної продукції в регіоні, використовуючи при цьому дані прайс-листів.

— Вибравши необхідний вид гнучкої черепиці, зверніть увагу на наявність знижок, які торгова компанія дає тим, хто купує понад 101 кв. метра матеріалу і при цьому збільшує їх пропорційно обсягу закупівлі.

 

 
comments powered by HyperComments