Главная / Земля / Лісові пожежі палають у Каліфорнії, США (відео+ фото)

Лісові пожежі палають у Каліфорнії, США (відео+ фото)

Жителів 300 будинків в американському штаті Каліфорнія евакуювали через лісові пожежі. Кілька сотень гектарів лісу вигоріло в результаті стихійного полум’я, яке швидко поширюється по гірській місцевості центральної частини штату Каліфорнія, США, та являє серйозну небезпеку місцевим жителям.

4269d8bbacfb4e87501f57ce10686f2a

Лісова пожежа в горах Санта-Крус, яка поширюється швидкими темпами, знищила щонайменше 400 гектарів лісу, жиле поселення і стала причиною евакуації в той час, як пожежні з вівторка продовжують боротися з кількома займаннями по всьому штату.

Особливо небезпечна ситуація виникла в районі містечка Брухту, де полум’я загрожує щонайменше 300 будівлям. Жителі в цьому районі були примусово евакуйовані. Виникнення лісових займань, починаючи з понеділка, пов’язане з майже 40-градусною спекою і наявністю великих ділянок сухостою в лісах.

При цьому зауважується, що подолання стихії ускладнюється гірським ландшафтом місцевості і неможливістю пожежних бригад дістатися до місць займання. Крім того, в цих регіонах розташовані сотні приватних господарств.

 
comments powered by HyperComments