Земля

Розвинені країни викидають кілька десятків тонн їжі в секунду

Новий аналіз, проведений компанією Boston Consulting Group (BCG) виявив, що глобальні харчові відходи збільшаться більше ніж на 30% до 2030 року, якщо не будуть прийняті жодні заходи по їх зниженню. Самі числа ще більш тривожні. Вчені порахували, що через 10 років люди будуть викидати близько 66 тонн продуктів в секунду у вигляді відходів. Зараз ця сума приблизно в два рази менше, але також лякає.

Масштаб проблеми великий і серйозний. У той час, поки країни третього світу відверто голодують, розвинені країни викидають їжу тільки тому, що купують її більше, ніж могли з’їсти. Якщо ви досі не задумалися над цією проблемою, то саме час це зробити.

Почніть зі свого холодильника, проведіть ревізію і переглянете свої покупки. Насправді, людині потрібно не так вже й багато для повноцінного життя. Але якась жадібність, а може і інші причини, що змушують людей набирати (у тому числі купувати) набагато більше продуктів, ніж необхідно. Згадайте тільки відпочиваючих на курортах. Які харчуються за принципом «Шведський стіл. Все включено». З жадібності вони нагрібають таку кількість, яку просто не здатні з’їсти. Надкусивши різні страви, у підсумку вони їх просто викидають.

Світові організації попереджають, що їжі з кожним роком буде ставати все менше і треба дбайливо ставиться до їжі, не купуючи надлишки. Щоб не довелося його викидати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button