Главная / Фото / Літак з вертикальним зльотом, який може стати альтернативою автомобілю

Літак з вертикальним зльотом, який може стати альтернативою автомобілю

 
 

Літак для міста.

Мрії про особистий повітряний транспорт для міста, схоже, можуть стати реальністю найближчим часом. Американські розробники представили концепт літака, яким не потрібна злітна смуга. Завдяки вертикальному зльоту і посадці він може злітати практично з будь-якого місця і сідати, де зручно пілотові.

Сьогодні краудфандінг все частіше асоціюється з приготуванням картопляних пирогів для бездомних, створенням фітнес браслетів і безпілотних літальних апаратів. Однак, група інженерів з Денвера, США запустили стартап по створенню приватного маломоторного літака нового покоління TriFan 600.

Принцип дії апарату.

Враховуючи те, що вартість одного такого літака становить 10-12 млн доларів США, ініціатори проекту розраховую на залучення серйозних інвестицій від сторонніх компаній і бізнесменів. Варто відзначити, що поки збір коштів йде досить успішно.Вид зверху.

Що ж таке TriFan 600. TriFan 600 – поєднує в собі високу швидкість руху, маневреність, універсальність і, що дуже важливо, – вертикальний зліт і посадку. На сьогоднішній день, це чи не єдиний проект літака для бізнесу здатний здійснювати таку посадку і зліт.

Салон TriFan 600.
Літак значною мірою створений з сучасних композитних матеріалів. Рух здійснюється за рахунок трьох турбін-пропелерів. Крейсерська швидкість руху апарату складе 644 км/год. Стеля висоти польоту – 9 тисяч метрів.

В очікуванні злету.
В залежності від методу зльоту і посадки, а також від ступеня завантаженості TriFan 600 здатний пройти без дозаправки від 800 до 1 200 км. У літака є вантажне відділення, однак він розрахований в першу чергу на перевезення людей. У літаку може розташуватися 5 пасажирів. Управління TriFan здійснюється всього одним пілотом.

Передбачуване використання.
Творці TriFan також розповіли про те, що завдяки високій швидкості руху, а також вертикальному зльоту, літак можна адаптувати для рятувальних і медичних цілей. Однак дозволити подібні служби такий літак собі зможуть швидше за все тільки за допомогою сторонніх приватних інвестицій.

Натхнення: www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments