Фото

У Києві лікують вікові дуби, яким 250–350 років (фото)

У Києві на Куренівці (Подільський район) почали лікувати дуби-старожили, яким приблизно 250–350 років. Про це повідомляє пресслужба КО «Київзеленбуд».

Фото: КО «Київзеленбуд»

«Продовжуємо обстежувати пам’ятки природи за допомогою імпульсного томографа Арботом. Сьогодні обстежили дерева у Подільському районі. Вік цих дубів — 250–350 років. Як показали результати дослідження, всі вони мають певні ураження та потребують лікування. У деяких дерев є дупла. Передбачено провести санітарну обрізку дубів для видалення сухих, уражених та аварійних гілок, чищення та обробка дупел фунгіцидом, щоб не поширювався грибок і гниль всередині стовбуру та встановлення захисної сітки», — написали у КО.

Повідомляється, що в межах проведення спеціальних заходів, спрямованих на запобігання нищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об’єктів ПЗФ, затверджених рішенням Київради, цього року проводиться лікування 14 вікових дерев, які є ботанічними пам’ятками природи місцевого значення («Дуби 6-го листопада» на вул. Кобзарській, 25 — шість дерев, «Вікові дуби» на вул. Вишгородській, 49–51 — п’ять дерев, «Три дуби» на перехресті вул. Осиповського та вул. Вітряні гори — три дерева).

У Києві лікують вікові дуби, яким 250–350 років (ФОТО)

У Києві лікують вікові дуби, яким 250–350 років (ФОТО)

У Києві лікують вікові дуби, яким 250–350 років (ФОТО)

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button