Головна / Здоров'я / Найкорисніша для мозку середземноморська дієта

Найкорисніша для мозку середземноморська дієта

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Група вчених на чолі з Роєм Хардманом довела, що показники роботи головного мозку помітно поліпшуються, якщо людина переходить на середземноморську дієту. Свіжі морепродукти, багато овочів і невелика кількість вина активує процеси в нервовій системі і захищає від розвитку хвороби Альцгеймера, розповідає The Pulse Headlines.

16-08-16-foto-600x374-1

Харчування, показало дослідження, впливає на робочу і довгострокову пам’ять. На додаток до всього поліпшується функціонування виконавчих функцій, функції розпізнавання. Суть в тому, що середземноморська дієта включає в себе дійсно корисні продукти. Жодній людині овочі з морепродуктів ще не зашкодили. Звичайно, якщо у цієї людини немає алергії на морепродукти.

Зазначимо, споживати можна і заморожені дари моря. Головне, щоб вони були піддані екстремальному заморожуванню і в процесі зберігання не переморожувалися. Добавки у вигляді спецій і трав також надають корисний ефект. На думку більшості дієтологів, середземноморська дієта – найбезпечніша і здорова дієта для людини. Не раз її пов’язували зі зниженням ризику розвитку хвороб серцево-судинної системи і ряду інших патологій.

Натхнення: medvesti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments