Здоров'я

Вчені знайшли спосіб боротьби з раком за допомогою вірусів

Вчені з Університету штату Мічиган знайшли новий спосіб боротьби з раковими пухлинами. Наукові співробітники працюють над розробкою вірусоподібних частинок, які допоможуть активувати імунну систему для боротьби з онкозахворюванням.

Вищевказані частинки являють собою бактеріофаги або віруси, що вражають кишкову паличку Escherichia coli. Вчені мають намір скомбінувати дані частинки з асоційованими з раковою пухлиною вуглеводними антигенами, якими є продукти порушеного процесу глікозилювання в онкоклітках, коли залишки цукру прикріплюються до ліпідів або білків. Вуглеводні антигени беруть безпосередню участь у формуванні метастаз, тому є важливими в боротьбі з недугою.

Під час комбінації частинок і антигенів активізуються імунні клітини Т-лімфоцити, здатні розпізнавати «ворога» на його поверхні і знищувати такі клітини. Новий спосіб вчені протестують на собаках, які страждають від раку кісток. У даний момент розробники висловлюють сподівання, що вакцина стане ефективною для людини і допоможе сповільнити ріст пухлини, а також запобіжить появі метастаз.

Кнопка «Наверх»
Закрыть