Здоров'я

Низьке матеріальне становище заважає скинути вагу

Дослідники з Університету Конкордія вважають: велика частина реклами схуднення розрахована на тих, хто готовий платити за різні програми втрати ваги. Через це бідним людям вкрай складно скинути зайву вагу, оскільки вони не можуть дозволити собі спеціальні дієти або членство в тренажерному залі, пише Science World Report.

foto_cikavosti_25.08.2012

Відомо, що малозабезпечені люди частіше страждають від надмірної ваги й ожиріння. Здоровим дієтам і енергійним тренуванням вони воліють таблетки для схуднення, які, зрештою, можуть призвести до зворотного результату.

Читайте також: Популярний засіб від ожиріння призводить до смертельного результату

“Деякі методи можуть використовуватися незалежно від рівня доходу, але малозабезпечені люди рідше худнуть з допомогою обмеження кількості солодощів і жирної їжі, споживання великої кількості рідини та фізичних вправ”, – говорить дослідник Ліза Какінамі.

У дослідженні взяли участь 8000 чоловік. Вчені з’ясували: багато методів, до використання яких вдаються молоді американці з бідних сімей, несумісні з національними рекомендаціями. Наприклад, вони частіше пропускають прийоми їжі.

“Численні дослідження про боротьбу із зайвою вагою могли заплутати людей. Пора зробити крок назад і оцінити те, що люди знають про ожиріння і зниження ваги”, – вважає Ліза Какінамі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button