Главная / Ґаджети / Наступне покоління IPhone має отримати нову технологію

Наступне покоління IPhone має отримати нову технологію

Все більшою кількістю чуток обростає майбутнє покоління IPhone, не дивлячись на те, що моделі 7-го покоління не так давно поступили на світовий ринок. А днями з’явилася чергова порція інформації щодо моделі, яку умовно називають IPhone 8.

1f1b578b0384736026132acdad8740ba

Так, ексклюзивно до 10-річного ювілею виробника Apple, даний пристрій може отримати цікаву технологію, яка може стати дуже корисною в повсякденному житті користувачів яблукофонів. Мова йде про те, що нова модель IPhone буде обладнана підтримкою бездротової зарядки акумулятора, але при цьому вона буде відрізнятися від тих варіантів, які доступні на сьогоднішній день.

Як відомо, нині виробники пропонують заряджати смартфони тільки розміщуючи їх на поверхні зарядних агрегатів. Компанія Apple хоче відійти від традиційних способів і представити технологію з використанням передавача, підключеного до розетки. А значить, з’явиться можливість вести підзарядку айфона на відстані близько 4,5 метрів від розетки. Ця ідея знайшла своє відображення у початку співпраці бренду Apple і компанії Energous. Нам залишається лише чекати офіційного підтвердження.

Натхнення: mobnovelty.ru

 

 
comments powered by HyperComments