Технології

Розроблено концепт одномісного космічного корабля (відео)

Компанія Lexus показала, що може конструювати більш складні апарати, ніж звичайні автомобілі. Новим концептом став одномісний космічний корабель SkyJet.

c1ad9083c22cf464c710739a42089770
Концепт SkyJet був розроблений спеціально для науково-фантастичного фільму Люка Бессона «Валеріан і місто тисячі планет», який виходить у прокат в 2017 році. Незважаючи на те, що концепція космічного корабля являє собою лише бачення засобів пересування майбутнього, конструкційні особливості були з достатньою точністю продумані інженерами компанії Lexus. Таким чином, як кажуть представники компанії, концепт демонструє, якими будуть транспортні засоби через 700 років.


Варто зазначити, що для компанії Lexus це перший досвід створення космічного корабля, однак інженерам вдалося зберегти в концепті відмітні особливості сучасних автомобілів компанії. Серед таких елементів можна знайти фари, дизайн яких натхненний автомобілями Lexus в кузові купе, а також відмінну решітку радіатора, яка зустрічається у багатьох сучасних автомобілях компанії.

Над космічним кораблем майбутнього працювали кращі дизайнери і інженери компанії, серед яких головний інженер Момосе Като (Takeaki Kato). Щоб створити концепт, який відповідатиме фільму за стилістикою, команда розробників зустрічалася з творчою групою фільму.


Майбутній фільм «Валеріан і місто тисячі планет» заснований на французькому романі Valеrian and Laureline. Сюжет оповідає про долю космічних спецагентів, які стежать за станом людської території у Всесвіті, який до 2700 році, на думку автора, буде досить добре вивчений людством, щоб почати освоєння інших планет і галактик.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button