Главная / Фото / Найшвидший в світі велосипед-кокон розвиває швидкість до 140 км / год

Найшвидший в світі велосипед-кокон розвиває швидкість до 140 км / год

 
 

Канадські розробники анонсували найшвидший у світі велосипед і вже успішно провели кампанію на збір коштів на цей проект на одній з краудфандінгових платформ. Творці концепту стверджують, що їх дітище може розвивати швидкість до 140 кілометрів на годину.

foto_cikavosti_25.10.2014-05-01 (Копіювати)

 

Випробування Eta на велотрасі.

Супершвидкісний велосипед від компанії AeroVelo названий Eta в честь грецької букви, яка використовується для позначення ефективності в галузі машинобудування. Концепт відрізняється оптимальною ергономікою, зниженим опором нахилам, мінімальними втратами трансмісії та обчислювальної гідродинаміки.

Читайте також: В Австралії створено велосипед з паливним елементом — відео

foto_cikavosti_25.10.2014-05-02 (Копіювати)

Концепт Eta: велосипед в коконі.

Дивлячись на Eta, складно здогадатися, що це велосипед. Для забезпечення максимальної аеродинаміки інженери з AeroVelo помістили транспортний засіб в оболонку-кокон, завдяки чому він придбав вельми незвичайний вид. В результаті опір велосипеда став приблизно в 100 разів меншим, ніж у обтічних спортивних автомобілів.

foto_cikavosti_25.10.2014-05-03 (Копіювати)

Конструкція велосипеда Eta.

Лобового скла в традиційному його розумінні у концепту Eta немає. Бачити дорогу велосипедисту, який під час їзди на надшвидкісному велосипеді знаходиться фактично в лежачому положенні, дозволяє крихітна камера. Шини велосипеда, виготовлені вручну, забезпечують ідеальну керованість і зчеплення з дорогою.

foto_cikavosti_25.10.2014-05-04 (Копіювати)

Команда розробників супершвидкісного велосипеда.

Команда Aerovelo не планує виводити велосипед Eta в масове виробництво. Мета проекту — кинути виклик класичному підходу до транспортних засобів і надихнути молодь на творчість. Саме нестандартний підхід дозволив створити найдивніші транспортні засоби в світі.

Натхнення: novate.ru

Канадські розробники анонсували найшвидший у світі велосипед і вже успішно провели кампанію на збір коштів на цей проект на одній з краудфандінгових платформ. Творці концепту стверджують, що їх дітище може розвивати швидкість до 140 кілометрів на годину.   Випробування Eta на велотрасі. Супершвидкісний велосипед від компанії AeroVelo названий Eta в честь грецької букви, яка використовується для позначення ефективності в галузі машинобудування. Концепт відрізняється оптимальною ергономікою, зниженим опором нахилам, мінімальними втратами трансмісії та обчислювальної гідродинаміки. Читайте також: В Австралії створено велосипед з паливним елементом — відео Концепт Eta: велосипед в коконі. Дивлячись на Eta, складно здогадатися, що це велосипед. Для забезпечення…

Обзор

Рейтинг пользователей Будьте первым !
 
comments powered by HyperComments