Главная / Здоров'я / Повітря в будинку впливає на розвиток різного роду захворювань

Повітря в будинку впливає на розвиток різного роду захворювань

 
 

Згідно інформації, наданої групою науковців, повітря в будинку є причиною виникнення кількох недуг. Зокрема, за словами експертів, сушка постільної білизни або використання газової плити може стати базою для формування шкідливих мікроорганізмів.

24-01-15-foto-600x337-1 (2)

Як заявляють дослідники, мільйони людей страждають синдромом токсичного будинку. Повідомляється, що даний тип захворювання збільшує ризик розвитку порушень серцево-судинної системи. Крім того, у пацієнтів нерідко спостерігається схильність до появи онкології. Лікарі попереджають, що забруднення повітря сприяє виникненню проблем з верхніми дихальними шляхами людини.

Науковці також зазначили, що синдромом токсичного будинку страждає близько 15300000 британців.

Читайте також: Очистити повітря мегаполісу допоможе … одяг

Медики підкреслюють, що прання постільної білизни чи приготування їжі збільшує ризик розвитку складних недуг. За словами експертів, в циркулюючому всередині приміщення повітрі, мешкає більше 900 хімікатів і біологічних матеріалів, що володіють здатністю діяти на організм людини.

Пилок, цвіль, чадний газ і шерсть — все це просочується через тріщини в стінах будинків або в підлозі, осідаючи на одязі чоловіків, жінок і дітей. Таким чином, бактерії пробираються в тіло людей і починають паразитувати. Вчені настійно рекомендують використовувати очисники, а також ретельно вентилювати квартири.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments