Главная / Здоров'я / Простий аналіз крові допоможе діагностувати депресію

Простий аналіз крові допоможе діагностувати депресію

 
 

 

Група вчених з Північно-західного Університету заявила, що аналіз крові може допомогти при діагностиці депресії. Виявляється, в крові людей, які страждають від цього захворювання є особливі хімічні речовини. Це означає, що в майбутньому визначення наявності депресії стане можливим не тільки за допомогою звичайного тестування.

462e9a89fca604c51b0508b57fbc5115

У своїй роботі дослідники використовували зразки крові 28 підлітків, серед яких 14 були здорові, а у 14 були симптоми передчасного розвитку депресії. Як виявилося, в крові останніх були особливі біомаркери.

Цей експеримент ґрунтується на раніше проведеному дослідженні за участю тварин, який дозволив виявити 26 маркерів в крові, взаємопов’язаних з генетичними особливостями і стресом, пов’язаними з ушкодженнями головного мозку.

Читайте також: 

У разі раннього розвитку депресії, ще в юному віці, подальші прогнози вкрай негативні. За статистичними даними, депресія вражає до 25% молодих людей. Крім того депресія пов’язана з розвитком хвороб Паркінсона й Альцгеймера надалі, у передбаченні яких теоретично може допомогти тест.

Наступним кроком експертів стане перевірка ефективності даної методики на більшій групі людей, які страждають депресією.

Натхнення: megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments