Главная / Інтернет / Рейтинг активних інтернет-користувачів Європи

Рейтинг активних інтернет-користувачів Європи

Рейтинг активних інтернет-користувачів ЄвропиШведи є найактивнішими користувачами мобільних інтернет-модемів серед європейців, стверджують дані Євростату.

Якщо в Нідерландах загальне число інтернет-користувачів приблизно таке ж, як і в Швеції, рівень мобільної інтернет-активності — перевірка пошти, здійснення інших онлайнових операцій поза домом — серйозно поступається шведському. У Голландії близько 55% власників смартфонів і планшетів займаються мобільним серфінгом, в Швеції цей показник становить 70%.

Що стосується широкосмугового Інтернету, то Швеція також лідирує за кількістю підключених до нього домогосподарств — 87%, в той час як в середньому по Євросоюзу — 72%.

Одночасно королівство може похвалитися і найнижчим відсотком людей, які взагалі не виходять у всесвітню мережу. Тут «цифровий бар’єр» знаходиться на рівні 20%, в кінці списку списку Румунія — 48%.

У Данії, Люксембурзі, Ірландії та Фінляндії число користувачів мобільного Інтернету також перевалило за позначку 50%. Але починаючи з Австрії цифри падають вниз. У Болгарії, Угорщині, Італії та Литві цей рівень нижче 20%. Останній ж рядок і тут належить Румунії — 5%.

З усіх вікових категорій країн-членів ЄС молодь виявляється самою «мобільною» — середній рівень у 60%. Що стосується стаціонарного Інтернету, то якщо у віковій групі 25-53 роки ним користуються 78%, в категорії 55-74-річних спостерігається різке зниження до 42%. Саме для молодих існують найкращі умов для иммиграция в словакию від компанії «SlovakiaStart».

Найголовнішим сервісом для всіх вікових груп є електронна пошта. Нею користуються від 80 до 90% всіх власників комп’ютерів і смартфонів. Популярний також пошук інформації про товари і послуги.

У 2012 р в інтернет-магазинах робили покупки 59% всіх мешканців всесвітньої мережі. Найбільшу активність тут виявили британці — 82%, датчани — 79% і шведи — 77%.

 

 
comments powered by HyperComments