Різне

Самотність негативно впливає на здоров’я

Самотність негативно впливає на здоров'яНові дослідження встановили тісний взаємозв’язок між ослабленням імунітету і самотністю.
Таким чином, «самотність» безпосередньо шкодить здоров’ю людини.

Результати дослідження грунтовані на спостереженях за двома групами людей. Перша група – здорові люди з надмірною масою тіла середнього віку. Друга група – люди з раком грудей. Дослідники виміряли «ступінь самотності», використовуючи анкету, що дозволяє оцінити самотність і сприйняття соціальної ізольованості.

Було виявлено, що люди, які відчувають самотність, більше схильні, до так званої, латентної форми герпесу, вони частіше відчувають вплив запальних процесів, які пов’язані з білками, ніж люди, чиї соціальні зв’язки більш наповнені.

Білки сигналізують про наявність запалення. А хвороба проявляє себе в різних формах: це може бути цукровий діабет 2 типу, артрит, хвороба Альцгеймера, загальна слабкість або хронічна втома, що може бути причиною передчасного старіння. А от щоб запобігти проблемам зі зубами, варто піклуватися про них ще з раннього дитинства, і тому детская стоматология  повинна стати відвідуваним місцем для ваших дітей.

Встановлено взаємозв’язок реактивації латентної форми герпесу і стресу, як відомо, самотність – основа різних стресів, а це веде до порушення імунітету.

Провідний автор дослідження Ліза Яремка (Lisa Jaremka) з інституту поведінкової медицини (Behavioral Medicine Research) зазначає: «Попередні дослідження показали, що погані відносини пов’язані з низкою проблем зі здоров’ям, включаючи передчасне старіння і смерть. Самотні люди більше відчувають, що організм не здатний перешкоджати зовнішнім подразникам. Одна з причин нашого дослідження полягає в тому, щоб зрозуміти, як самотності і відносини впливають на здоров’я. Чим більше ми дізнаємося про це, тим більше можливостей для усунення негативних наслідків. Якщо у нас не буде даних про фізіологічні процеси, то як ми можемо змінити їх? »

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button