Главная / Технології / Розпочато будівництво першої пасажирської капсули Hyperloop

Розпочато будівництво першої пасажирської капсули Hyperloop

Hyperloop Transportation Technologies (HTT) почала будівництво першої повнорозмірної пасажирської кабіни транспортної системи Hyperloop, повідомили в прес-службі компанії.


Передбачається, що на початку 2018 року в науково-дослідному центрі HTT в Тулузі відбудеться офіційний показ готового виробу для його подальшої інтеграції та оптимізації. «Потім капсула буде використовуватися в комерційній системі, яка незабаром буде анонсована по завершенні переговорів і проведення техніко-економічного обґрунтування, які на даний момент проходять в різних точках світу», — відзначили в компанії.

Капсула буде мати довжину 30 метрів, діаметр 2,7 метра, масу 20 тонн. Пасажиромісткість капсули складе 28-40 людина, вона зможе розвивати швидкість до 1223 км/год. Пасажирська капсула створюється спільно з компанією Carbures S. A., яка працює в області проектування фюзеляжів і будівництва в аеронавтиці і авіакосмічній галузі.

CEO НТТ Дірк Алборн зазначив: «У центрі наших інтересів — пасажир, тільки так можна гарантувати безпеку. Для подальшого розвитку важливо було відійти від стандартних вимог для перевезення вантажів, щоб створити більш досконалу і безпечну систему транспортування».

Ідею Hyperloop («гіперпетля») представив у 2012 році інженер, підприємець і інвестор Ілон Маск. Новий транспортний засіб буде вдвічі швидше літака і в три-чотири рази швидше швидкісного поїзда. Найбільшу активність у втіленні цієї ідеї в даний час виявляють компанії Hyperloop One, гендиректором якої є Роб Ллойд, і компанія Hyperloop Transportation Technologies на чолі з Дірком Алборном.

 
comments powered by HyperComments