Технології

Армія США розробляє технологію розпізнавання осіб у темряві

Армія США розробляє технологію розпізнавання осіб у темряві на відстані до 500 метрів. Відомство готове витратити на це більше 4,5 млн доларів.

Покращена технологія розпізнавання осіб буде зчитувати характер випромінюваного тепла, щоб ідентифікувати людей. Цей метод буде працювати в темряві і на великих відстанях. Про це блог про технології та науку OneZero дізнався у контрактів на розробку.

Розпізнавання осіб вже використовується в армії США для ідентифікації людей на полі бою. Але існуючі технології зазвичай засновані на зображеннях, які знімають стандартні камери відеоспостереження і якість таких знімків не дозволяє точно визначити людей.

Нова система буде аналізувати інфрачервоні зображення для ідентифікації особистості. Раніше армійська дослідна лабораторія публікувала дослідження в цій області і, визначивши, що у цього методу може бути потенціал для подальших розробок, направила їх для реалізації конкретного пристрою.

 

«Датчики повинні демонструвати гарні результати навіть в складних умовах — коли обличчя видно через лобове скло або коли ціль затемнена з-за поганої погоди — наприклад, при тумані», — відзначають в Армії США.

Також військові вимагає, щоб технологія була вбудована в пристрій, який можна легко переносити. Він буде здатний розпізнавати обличчя на відстані від 10 до 500 метрів і зіставляти людей з базою даних військових.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button