Головна / Різні цікавинки / Що таке товарний знак?

Що таке товарний знак?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

10-12-14-foto-250x250-1Практично кожній людині, яка робить свою роботу на високому рівні хотілося б, щоб вона була відзначена і кимось іншим. Можливо, саме це і призвело до того, що ще в 1000 роках до нашої ери індійські ремісники почали малювати на власних художніх творах свої підписи, перед тим як відправляти їх до Ірану. Щось схоже використовувалося і в часи правління Римської Імперії, коли, наприклад, знамените гончарне клеймо Fortis стало настільки популярним, що його навіть почали підробляти. Всі ці підписи і гончарні клейма якраз і стали попередниками нинішніх товарних знаків, без яких уявити сучасний ринок найрізноманітніших видів продуктів просто неможливо.

Торговельний знак — це своєрідне позначення власника будь-якого товару або ряду товарів, що дозволяє ідентифікувати цього власника серед всіх інших виробників. Товарні знаки можуть розроблятися з: емблем, слів, букв, цифр, зображень, підписів, квітів, малюнків, комбінацій різних відтінків та інших графічних об’єктів, слів, гасел, позначень та інших елементів, які тільки можуть прийти в голову дизайнерам. Звичайно, за умови, що ці елементи не є забороненими в країні, в якій вони реєструються. До речі, реєстрація ця складається відразу з декількох етапів. По-перше — ясна річ, що двох однакових товарних знаків в одній державі бути не може. Тому спочатку необхідно провести перевірку на схожість з уже зареєстрованими знаками. Якщо таких немає, то потім подається заявка на реєстрацію нового товарного знака, після чого клієнт може отримати відповідне свідоцтво.

Зареєструвати новий товарный знак, захистити свої права на його законне використання, продовжити термін дії ліцензії, а також провести інші операції, що стосуються товарних знаків можливо самостійно або за допомогою відповідної організації. А й справді, право на використання товарних знаків захищається законом про інтелектуальну власність. Про це не варто забувати, особливо коли хтось використовує їх без вашого дозволу.

 
Loading...
comments powered by HyperComments