Різне

Сьогодні у моді “жорсткий” флірт

Сьогодні у моді "жорсткий" фліртДослідники з Університету Західного Сіднея (Австралія) і Сінгапурського університету вирішили перевірити, які з тактик флірту нині, по-перше, «в моді», а, по-друге, ефективні. Свої результати вони опублікували в науковому виданні European Journal of Personality.

Вчені підійшли до дослідження з належним розмахом, опитавши тисячі добровольців. Таким чином перевіряли, що роблять представники різних статей для того, щоб зацікавити собою потенційного партнера, до яких хитрощів вдаються. Втім, нічого нового для себе не відкрили: на вершині рейтингу – демонстрація самовпевненості, показне нехтування, відмова йти на контакт (заради більшої інтриги, звичайно ж). У моді також сарказм замість нормальної відповіді, навмисний зрив побачень, флірт з іншими особами на очах у партнера … Загалом, арсенал не дуже відрізняється від всього того, чим люди займаються здавна.

Жінки, згідно з результатами опитування, вдаються до подібних методів частіше за чоловіків, при цьому користуючись більш широким спектром «можливостей». А от сучасні чоловіки ледь не поголовно вважають, що для того, щоб звернути на себе увагу сучасної, відповідно, жінки, потрібно … виявляти деяку грубість і вести себе зневажливо …

Натхнення: http://scienceblog.ru

Інформація зі сайту:  http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button