Главная / Ґаджети / Стіл-трансформер для роботи при будь-яких обставинах (9 фото)

Стіл-трансформер для роботи при будь-яких обставинах (9 фото)

 
 

Ноутбук є найбільш яскравим і функціональним представником портативного персонального комп’ютера. Легка вага і компактні розміри дозволяють брати його з собою куди завгодно і працювати скрізь, де застали обставини. Ось тільки для тривалої взаємодії одних колін мало — нагрівається апаратура, затернуть ноги, нестійкість конструкції можуть відволікати від роботи.

d8a9e47ae40f3bfc5abce12448d6fb23

Тому наявність твердої горизонтальної поверхні буде завжди до речі, якщо доведеться провести багато часу за екраном ноутбука. Стіл-трансформер Shanghai Donya DN-13642 від японських інженерів створений якраз для таких ситуацій. Виріб дозволяє з комфортом працювати в поїздах, автомобілях, літаках, на вокзалах і так далі.

В зібраному вигляді стіл можна використовувати в якості підставки під ноутбук або планшетний комп’ютер, в розібраному стані DN-13642 складається з нижньої площадки, яка встановлюється на підлогу або на стілець/диван, і стільниці з бортиком і фіксуючою гнучкою стрічкою, що запобігають падінню пристроїв. Коштує новинка всього $25, а її габарити складають 340*310*285 мм при вазі 800 гр. Останній пункт, мабуть, єдиний мінус столу. Не кожен зважиться додати додаткову вагу свого багажу під час подорожей або відряджень.

Джерело: Hermitage Akihabara

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments