Главная / Технології / SunCycle — велосипед на сонячній батареї

SunCycle — велосипед на сонячній батареї

 
 

Конструктори з США представили «зелений» велосипед SunCycle. Новинка ця — не що інше, як перший електронний вантажний велосипед, який не вимагає від велосипедиста ніяких зусиль і при русі заряджає акумулятор. Секрет нового велосипеда в тому, що його конструкція передбачає наявність сонячної батареї.

SunCycle — це вантажний велосипед. Над його переднім колесом, перед кермом, розташоване багажне відділення. На багажному відділенні знаходиться тонка сонячна батарея, а під нею — акумулятор, який вона заряджає. Витягти акумулятор можна відкривши багажне відділення. При вазі велосипеда в 31.5 кг, вантажопідйомність SunCycle становить ще 45 кілограм.

ntssuncycle (1)_450

Велосипед SunCycle може приводиться в рух як і будь-який інший «традиційний» велосипед за допомогою педалей і ланцюгового механізму. Але у випадку необхідності SunCycle може їхати без допомоги ніг велосипедиста, на електродвигуні потужністю 250 ват, який живиться від акумулятора. 36 — вольтна літій-іонна батарея дозволяє проїхати 40 км при повній зарядці. На повну підзарядку акумулятора потрібно 8 годин перебування велосипеда під сонцем. Таким чином, SunCycle є дійсно «зеленим» велосипедом.

ntssuncycle-0_450

В іншому SunCycle нічим не відрізняється від традиційних велосипедів. Окрім, мабуть, оригінального дизайну. Цікавою деталлю є підніжки, які конструктори, ймовірно, запозичили у мотоциклів. Творець велосипеда запустив збір коштів відразу на декількох краудфандінгових майданчиках. У разі, якщо проект увінчається успіхом, то перші SunCycle з’являться на ринку вже до весни цього року. Вартість одного велосипеда складе 3 900 доларів США.

[youtube]lm9O8yZUDFA[/youtube]

 
comments powered by HyperComments