Людина

14 звичок людей, яким всі заздрять

zvyvky_uspishnyhВи коли-небудь зустрічали людей, повз яких проходять всі стреси і хаос повсякденного життя, не торкаючись і не зачіпаючи їх? Вони просто пливуть життям у своєму ореолі досконалості і залишають позаду всіх, хто відчуває себе не таким … прекрасним. Що ж ми робимо неправильно? Що заважає нам стати успішними людьми, які все встигають і завжди отримують те, що хочуть?

Ось кілька звичок успішних людей, які ближче інших підійшли до свого ідеалу.

1. Орієнтовані на якість, а не на кількість
Успішні люди розставляють пріоритети і не піддаються дрібним слабкостям. Замість того щоб залипати на дрібницях і зволікати, вони виконують найважливіші речі в першу чергу, а решту часу витрачають на приємні дрібниці. Це допомагає позбутися напруги і вантажу, який висить над тобою, не дозволяючи радіти життю.

2. Насамперед, піклуються про своє здоров’я і благополуччя
Люди, які прагнуть досконалості, розуміють, що вони нічого не зможуть досягти, якщо будуть почувати себе погано. Тому вони ставлять на перше місце своє здоров’я і благополуччя: регулярно займаються спортом, воліють здорову їжу і залишають час для спокійної роботи і захоплень, які допомагають розслабитися.

3. Знають свої сильні і слабкі сторони
У всіх є сильні і слабкі сторони, але замість того, щоб намагатися придушити їх або не звертати уваги, успішні люди погоджуються з ними і працюють над своїми недоліками (чим більше ви ігноруєте свої слабкості, тим сильнішими вони стають). Крім того, це відмінна можливість підтримати почуття власної гідності.

4. Довіряють своїм інстинктам
Успішні люди, перш за все, довіряють собі. Їм не важливо, що інші очікують від них, вони завжди знають, чого самі очікують від себе і роблять це.

5. Встановлюють високі стандарти
Вони не тільки встановлюють собі високі стандарти, але й не дозволяють цим стандартам залякати себе. Вони розуміють, що немає нічого досконалого, але знаходять глибоке задоволення в тому, щоб виконувати завдання настільки добре, наскільки це можливо. Вони розуміють, що зробити щось добре з першого разу набагато краще і простіше, ніж потім виправляти косяки.

6. У них є план
Успішні люди знають, чого вони насправді хочуть, як в професійному плані, так і в особистому. Вони точно знають, як виглядатиме їхнє життя, якщо вони продовжуватимуть рух до своєї мети. І вони ніколи не знижують планку, погоджуючись на менше, не відступаючи від задуманого.

7. Не жертвують творчістю
Успішні люди не дають перспективі безгрошів’я залякати себе і не продаються в рабство заради шматка хліба. Вони не візьмуться за роботу, яка їм не цікава тільки для того, щоб отримувати за неї непогані гонорари. Загроза злиднів, навпаки, стає для них мотивацією, щоб швидше втілити свій ідеал.

8. Ставлять реалістичні цілі
Люди, які все встигають, ніколи не складають нереальні списки завдань, які не зможе виконати навіть робот. У їх списку справ завжди є місце для їжі, походу в душ і спокійного відпочинку. Адже вони надто цінують своє здоров’я, щоб заганяти себе в кут або постійно відкладати заплановані справи.

9. Виконують справи послідовно
Успішні люди знають, що багатозадачність не приводить ні до чого хорошого.

10. Регулярно коректують свій курс
Дорога до успіху – це не пряма лінія, а траса, на якій потрібно навчитися лавірувати між автомобілями, вибирати вірну швидкість і повертати в потрібному напрямку. Успішні люди постійно аналізують свої цілі і ступінь їх виконання, коригують курс і знаходять нові способи досягнення.

11. Автоматизують те, що не можна змінити
Замість того щоб дратуватися з приводу повсякденних справ, від яких нікуди не дітися, вони доводять їх до автоматизму. Автоматично перевіряють e – mail, готують їжу і прибирають в квартирі, витрачають на це мінімум часу і енергії, і далі займаються своїми справами.

12. Роблять тільки те, чим захоплені
У цьому пункті просто нема чого додати.

13. По-розумному організовують свій робочий день
Вони працюють від 30 хвилин до однієї години, після чого зупиняються на короту перерву перед наступним «кидком». Іноді вони можуть працювати по чотири години, іноді по вісім – все залежить від обсягів роботи, яку треба виконати сьогодні. Вони роблять все, що треба, щоб виконати свій план, але не збираються «згоряти» на роботі.

14. Вірять у свій талант
Не важливо хто (навмисно чи ні) намагається перервати їх думки і зруйнувати цілі, посіяти і зростити насіння сумніву, досконалі люди знають, що вони роблять саме те, що потрібно і саме тоді, коли потрібно. Їх критики не можуть похвалитися тим же, тому вони швидко замовкають.

Чи є ще якісь звички, які ви помічали за успішними людьми або за собою, якщо вважаєте себе таким? Якщо є, прохання поділитися в коментарах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button