Технології

Штучний інтелект допоможе автомобілям виявляти вибоїни на дорогах

Корейські вчені оголосили про розробку «автоматичної системи виявлення вибоїн на основі штучного інтелекту». Система буде встановлюватися на лобове скло автомобіля і виявляти вибоїни на дорозі в режимі реального часу.

У дослідженні, опублікованому в журналі Electronics, вчені описали нову систему, яка виявляє вибоїни за допомогою фотографування дорожнього покриття в реальному часі під час руху за допомогою датчика огляду на лобовому склі автомобіля. Після цього штучний інтелект аналізує і сегментує ділянки, виявляючи вибоїни.

Основна проблема з виявленням вибоїн на основі фотографування дороги полягає в тому, що зображення можуть відрізнятися за якістю залежно від навколишнього середовища. Навіть у програм на основі II можуть виникнути проблеми.

Щоб виправити це, автори дослідження розробили нову мережу штучного інтелекту, звану надточною нейронною мережею, яка поєднує в собі попередню обробку зображень і стару модель сегментації для підвищення ефективності виявлення вибоїн. Технологія використовує мобільний додаток для збору даних і відправляє їх на платформу хмарного сервера на основі карти для визначення вибоїн.

Тепер система тестується місцевими органами влади в декількох південнокорейських містах.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button