Технології

До 2019 року кількість смартфонів може зрости втричі

До 2019 року число абонентів мобільного зв'язку досягне 9,3 млрд - EricssonКількість абонентів мобільного зв’язку в світі досягне 9,3 млрд до 2019 року, причому більше 60% з них становитимуть власники смартфонів – 5,6 млрд, повідомляється в звіті шведської компанії Ericsson.

До цього часу 90 % населення планети буде мати доступ до мереж стандарту WCDMA / HSPA і 65 % – LTE.

В даний час користувачі смартфонів складають 25-30 % з усіх абонентів мобільного зв’язку. Водночас у третьому кварталі 2013 року на продажі смартфонів довелося 55 % реалізації всіх мобільних пристроїв у світі, говориться в повідомленні.

“Швидкі темпи захоплення смартфонами ринку феноменальні і будуть продовжуватися. Знадобилося більше п’яти років, щоб досягти першого мільярда смартфонів, але пройде менше двох років – і їх число перевалить за позначку в 2 млрд. З нинішнього моменту і до 2019 року кількість користувачів смартфонів потроїться “, – заявив старший віце -президент Ericsson Дуглас Гілстреп, слова якого наводяться в звіті. Якщо ви хочете потрапити в число щасливчиків – власників смартфонів – замовляйте модний ґаджет в якому -небудь інтернет-магазині, а під час перевезення вашого товару можете запросто отследить посылку – коли вона приїде і в якому стані знаходиться ваш товар.

“Цікаво, що двигуном цієї тенденції буде Китай та інші ринки, що розвиваються, де стають доступними дешеві моделі смартфонів “, – додав він.

У доповіді прогнозується, що щорічний обсяг трафіку, який передається з використанням смартфонів, збільшиться до 2019 року в десять разів і складе 10 ексабайт. На частку відео до цього часу буде припадати більше половини мобільного трафіку, на соціальні мережі – близько 10 %.

Ericsson AB, заснована в 1876 році, зараз є найбільшим світовим виробником обладнання для бездротових мереж. Компанія також надає послуги операторам мобільного та фіксованого зв’язку. Понад 1 тис. мереж у більш ніж 180 країнах світу використовують обладнання компанії, більше 40% світового мобільного трафіку проходить через мережі Ericsson. Штат компанії складає майже 114 тис. осіб.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button