Людина

Вчені з’ясували, що довголіття людини можуть визначати її друзі

Вчені з США встановили, що друзі можуть оцінювати тривалість життя близького їм людини. Якщо бути точніше знайомі можуть визначити наявність головних рис особистості людини, які обумовлюють довголіття. Причому дослідники відзначають, що в цьому питанні краще довірятися друзям, ніж собі.

довголіття

Раніше вчені встановили, що деякі з особистих якостей людини здатні визначати тривалість її життя навіть краще ніж якісь обстеження і визначення соціально-економічного статусу в суспільстві. Група вчених з Вашингтонського університету в Сент-Луїсі на чолі з Джошуа Джексон, вирішила, що саме ці особисті якості допоможуть розпізнати друзі людини. Експеримент дослідників був початий ще в далекому 1930 році. Тоді вченими були обстежені 600 добровольців у віці близько 20 років. Крім того опитуванням були схильні і їхніх друзів.

Читайте також: Британські вчені оголосили 11 правил довголіття

Через 75 років ними були зібрані відомості про тих же людей. Виявляється, що друзі дуже чітко визначали, як довго будуть жити їхні знайомі. Коли друзів просили описати особу одного з їхніх знайомих, вони відповідали, що та чи інша людина сумлінна і відкрита новим віянням – саме такі люди і прожили довго.

Як відомо, якраз ці якості людини увійшли у велику «психологічну» п’ятірку незалежних особистісних якостей людини. Особистості, що володіють такими якостями, проживають набагато довше.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments