Главная / Всесвіт / В Японії створять систему апаратів, що дозволяє стежити за космічним сміттям

В Японії створять систему апаратів, що дозволяє стежити за космічним сміттям

 
 

В Японії планують створити систему апаратів, яка дозволить стежити за космічним сміттям у межах земної орбіти. Про це поінформували в місцевій газеті Yomiuri.

У Токіо кажуть, що такі заходи здійснюються для поліпшення безпеки в країні та створення сприятливих умов для запуску космічних супутників і кораблів власного виробництва. Крім того, поява нової системи допоможе налагодити співпрацю з американцями в інформаційній сфері.

Апарати, створені японцями, будуть являти собою мережу інноваційних телескопів і радарів які почнуть працювати вже в 2017 році. Влада виділить для цієї мети близько 200 мільйонів ієн. У доларах ця сума складе приблизно два мільйони. Планується, що система буде активно функціонувати до кінця 2022 року.

Крім того, японські експерти вважають, що за найближче десятиліття кількість міжгалактичного космічного сміття може зрости в два рази. А якщо американські орбітальні супутники вийдуть з ладу через це сміття, тоді безпека Японії і північної частини Тихого океану може опинитися під загрозою.

 

 
comments powered by HyperComments