Всесвіт

Дослідження: випаровування допомогло зародженню життя на Землі

Співробітники лабораторії медичного факультету Гонконзького університету виявили, що випаровування сприяло поділу біохімічних сполук в середовищі, завдяки чому утворилися живі клітини. Відкриття з’явилося в журналі Nature Communications.

Концентрація і поділ біомолекул мало важливе значення в утворенні перших живих клітин на Землі. Вони з’явилися з рідкої речовини, що існувала навколо Землі близько 4 млрд років тому до зародження клітинного життя.

“Ми вперше дізналися про те, як молекули ділилися до еволюції мембран у ранніх формах життя. Важливим аспектом для появи життя був поділ і концентрація біомолекул завдяки випаровуванню в достатніх кількостях для хімічних реакцій”, – зазначив Ендрю Брайан Кінгхорн, аспірант Гонконгського університету.

Досліди в лабораторії підтвердили, що випаровування і висихання призводить до поділу і концентрації всіх хімічних речовин, необхідних для життя.

Тим часом команда вчених після випадкового відкриття хоче почути відгуки світової наукової спільноти: “у нас немає плану дій щодо того, що робити далі. Ми провели експеримент швидше з цікавості. У дослідженні йдеться про те, як складні речі можуть виникати з дуже простого, подібно до походження життя».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button