Главная / Гумор / В Ісландії влада намагається заспокоїти місцевих ельфів

В Ісландії влада намагається заспокоїти місцевих ельфів

Мерія Рейк’явіка попросила організацію, що займається дорожнім будівництвом, щоб уникнути нещасних випадків вжити заходів для заспокоєння місцевих ельфів.

574f6b253b72ae3845d48eb662ccea36
В Ісландії ельфів шанують багато людей. В окремих випадках у початковий проект будівництва можуть бути внесені досить суттєві зміни, щоб не викликати невдоволення чарівних істот.

Робітники ж, що будували дорогу в Рейк’явіку, не виявили належної поваги до ельфів — і містична відплата не змусила себе довго чекати.

Представник будівельної фірми розповів, що проблеми стали з’являтися відтоді як у серпні минулого року під вантажем піску був похований «ельфійський камінь».

То дорогу заливало величезною кількістю води, то раптово виходили з ладу бульдозери, то падали і отримували травми робітники, а один раз довелося рятувати журналіста, який провалився по пояс у бруд. Коли хтось згадав про нещасливий камінь, багато хто вже готовий був повірити в те, що без ельфів тут не обійшлося.

Справа дійшла до міської влади — і ось минулого тижня муніципалітет закликав дорожніх робітників відкопати магічний камінь і як слід почистити його. А могли і дорогу навіть перенести в якесь інше місце, щоб зайвий раз не гнівити ельфійський народ.

 

 
comments powered by HyperComments