Гумор

Чим відрізняється мислення жінок і чоловіків

У чоловіків все просто, у жінок — складно. Знаєте, чому? Сміливець Марк Гунвор, міжнародний комік і спікер, вирішив розібратися в вічній темі особливостей мислення у жінок і чоловіків. І ось що у нього вийшло.

Пояснення Марка розмістили на сайті Tickld. Він пояснює цю специфіку абсолютно різним біологічним пристроєм мозку. Так, у чоловіків він порівняв його з шафою, в якому все розкладено по своїх місцях в ідеальному порядку. Наприклад, секс в одній коробці, робота в іншій, відпочинок — у третій. Є такі окремі осередки буквально для всього: автомобіля, грошей, планів. І навіть є ящик, у якому зберігаються міркування щодо жінок.

Є одне важливе правило: поки розгрібаєш один ящик, інші чіпати не можна. Тому якщо чоловіки обговорюють якесь одне питання, то просто «використовують» потрібну коробку. У жінок все абсолютно по-іншому. Гунвор бачить їх мозок великою кулею, на який намотаний розумовий “дріт”. Тому у жінок все з усім пов’язано: гроші з машиною, машина — з роботою, діти — з матір’ю, мати — з бабусею і так далі. А управляється це все емоціями.

Таким чином, не дивно, що, як правило, жінки пам’ятають усе. Наприклад, якщо взяти якусь подію з їх життя і підключити її до сильних емоцій, вони запам’ятають її назавжди.

Читайте також: 

У чоловіків все не так, тому що часто вони забувають про деякі свої «коробочки», при цьому вони менш емоційні, ніж жінки. Але головна фішка в тому, що у чоловіків є таємна “коробка” — порожня. Багато чоловіків обожнюють момент, коли можна насолодитися абсолютно порожнім мозком протягом кількох годин. Ось чому вони так люблять рибалку.

Кілька років тому факт наявності такої «порожньої коробки» підтвердили і вчені Університету Пенсільванії. У ході дослідження вони виявили, що чоловіки дійсно можуть відключатися на деякий період від світу, не думати ні про що, і при цьому дихати. У жінок такого досвіду немає. Їх мозок не має педалі гальма. Тому так часто жінки відчувають себе роздратованими. Особливо в моменти, коли бачать чоловіків з «порожньою коробкою», які вони називають неробством.

Натхнення: hochu.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button