Главная / Людина / Шкільні знущання більше позначаються на жінках

Шкільні знущання більше позначаються на жінках

Наукові співробітники Університету Іллінойсу провели ряд досліджень, щоб з’ясувати, наскільки сильно впливають шкільні знущання однолітків на подальшу долю індивіда.

Вони прийшли до висновку, що насильство й образи в дитячому і юнацькому віці надають особливий вплив на психіку людини. Знущання в суспільстві прийнято називати як «буллінг», і такий термін став широко застосовуваним під час розгляду причин стресових розладів. Вчені з’ясували, що представники жіночої статі піддаються більшому ризику отримати якісь розлади надалі. Це обумовлюється тим, що сприйняття навколишньої ситуації у чоловіка і жінки сильно відрізняються між собою. Дівчата, як правило, можуть приймати до серця будь-яку дрібницю, яка в подальшому може відбитися на формуванні особистості.

Вчені провели дослідження, учасниками якого стали понад 500 студентів. У кожного з них вони дізнавалися, які види психічного насильства отримували у віці до 17 років. З’ясувалося, що ті, над ким знущалися в школі, були схильні до посттравматичного стресового розладу і депресії. Сюди відносяться образи не тільки від однолітків, але і дорослих людей, які лають дітей за неуспішність в навчальному закладі. Вчені підкреслили, що наслідками таких дій може стати відсутність сім’ї і постійні психічні розлади.

 

 
comments powered by HyperComments