Авто

Вантажівки на водні з запасом ходу в 2000 км

Американська компанія Nikola Motor Company випустить модифікацію тягового автомобіля Nicola One з силовою установкою на водневих паливних елементах.

Серійний тягач Nicola One буде оснащений блоком паливних елементів власної розробки автокомпанії. Воднева версія стане доповненням до анонсованої раніше моделі з гібридною установкою.

Новий автомобіль буде потужнішим за будь-який серійний автомобіль аналогічного класу з дизельним двигуном. Від однієї заправки вантажівка зможе проїжджати до 1200 миль (близько 2000 км). Так, у компанії обіцяють створити власні підприємства з виробництва водню, який буде поширюватися через національну мережу заправних станцій, щоб у водіїв не виникало проблем з порожніми баками. Підприємства вироблятимуть водневе паливо з допомогою електролізу з використанням енергії від 100-МВт сонячних електростанцій.

Водневі вантажівки будуть продаватися в США і Канаді. За межами Північної Америки, буде продаватися анонсована раніше гібридна версія з 2000-сильною електричною силовою установкою і тяговими акумуляторами ємністю 320 кВт*год. Батареї будуть заряджатися за допомогою турбіни, що працює на стислому природному газі.

Гібриди будуть коштувати 375 тис. дол., також передбачена лізингова програма з щомісячними внесками від 4000 до 5000 дол, повідомляє autoua.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button