Главная / Людина / Вчені з’ясували, що таке «хороший день»

Вчені з’ясували, що таке «хороший день»

 
 

Точне визначення «доброго дня» дізнатися не так легко, адже для кожної людини ця категорія означає зовсім різні речі, але вчені все ж спробували встановити щось спільне і назвати день, який люди можуть вважати таким.

Дослідження передбачало розслідування, в рамках якого люди повинні були щиро розповісти про свої найприємніші випадки у житті. Для деяких подібний день пов’язаний з якимось вишуканим блюдом, розслаблюючим масажем, чудовою погодою, різними дрібницями і багатьма іншими речами.
Інші ж беруть до уваги більш значимі в житті події, наприклад, народження дитини, зустріч з коханою людиною або далеку подорож на довгий час.

Позитивні емоції – це і є той самий ключовий аспект, який об’єднує всіх людей в розумінні того, що є по-справжньому «добрий день».

Варто озвучити декілька емоцій, які є ключовими для створення такої дати в календарі. Це, в першу чергу, радість, захоплення, блаженство, екстаз, передчуття, здивування позитивного характеру, гордість, а іноді навіть світлий смуток.

Трохи поступаються в силі ефекту такі емоції, як полегшення, хвилювання, перемога і задоволеність. Ці емоції, в основному, пов’язані з чимось незначним.

 
comments powered by HyperComments