Людина

Медики довели, що чоловіки стають дурнішими, а дівчата розумнішими від кохання

Дослідники провели цікавий досвід, в результаті якого науковцям вдалося встановити унікальну закономірність.

Медики довели, що чоловіки стають дурнішими, а дівчата розумнішими від кохання

Виявилося, що представники сильної статі дурнішають від любові. Такий висновок експерти зробили після здійснення декількох досліджень. За словами медиків, завдяки новим проектам психологи переконалися в незвичайному зв’язку між інтелектом людей і станом закоханості. Вченими було зафіксовано, що представниці слабкої статі, відчувають емоційне задоволення від розмови зі своїм партнером, стають розумнішими. На думку фахівців, це пояснюється тим, що в кров дівчат викидається певна кількість біологічних активаторів мозкової діяльності.

Ініціаторами випробувань стали співробітники з Сіракузького університету. Слід зауважити, що в експериментах взяли участь 30 хлопців і дівчат. Вікова категорія добровольців варіювалася від 18 до 29 років. Всі випробовувані виявляли глибоку прихильність до своїх других половинок. В ході реалізації дослідів респонденти виконували нескладні математичні тести на швидкість. Таким чином, фахівці могли ретельно вивчити та проаналізувати взаємозв’язок закоханості і когнітивних функцій людей. Психологи стверджують, що у жінок цей взаємозв’язок сильніший, ніж у юнаків.

За підсумками проектів, дівчата виконали всі завдання в три рази швидше за чоловіків. 89% відповідей виявилися правильними. Сильна стать змогла вирішити тільки 15% завдань. Дослідники впевнені, що така тенденція пов’язана зі специфічним станом гормонального фону, яка фіксується у людей під час закоханості. Лікарі заявили, що закохуючись, жінки стають розумнішими і уважніші, а хлопці, навпаки, дурнішають.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button