Главная / Земля / Вчені знайшли спосіб вирішити проблему голоду на планеті

Вчені знайшли спосіб вирішити проблему голоду на планеті

Дослідники з університету Іллінойсу знайшли спосіб стимулювати процес фотосинтезу у рослин, що дозволить у рази збільшити їхню врожайність, і, в кінцевому підсумку, дозволить назавжди вирішити проблему голоду на планеті.

8b17d2467de41ff10af69d52d4571da8
Генетична модифікація дозволила збільшити врожайність експериментальних культур на 15-20%, проте вчені вважають, що цей показник можна довести і до 50%. В першу чергу, роботи ведуться з насінням рису, пшениці і бобів. Цей метод може змінити систему сільськогосподарського виробництва по всьому світу, але головне — дозволить назавжди покінчити з голодом, упевнені автори дослідження.

За прогнозами ООН, до 2050 року населення планети перевищить 9 млрд людей, і йому буде потрібно на 70% більше їжі, ніж люди споживають зараз. Вже зараз в найбідніших країнах люди витрачають свої доходи на прожиток, і з роками ця ситуація тільки погіршиться, стверджують автори дослідження. Якщо не шукати нові підходи до вирішення проблеми, через 30 років голод перестане бути проблемою країн третього світу і перетвориться в світове явище, запевняють вони.

 
comments powered by HyperComments