Земля

Магнітне поле Землі почало готуватися до «перевороту»

Британські вчені провели ряд досліджень, які підтверджують прийдешню зміну полюсів. Тепер фахівці впевнені: магнітне поле Землі готується до своєрідного «перевороту».

Геологи стверджують, що останній раз розташування полюсів кардинально змінювалося 780 тисяч років тому, після чого вони деякий час залишалися в стабільній позиції. Проте зараз ситуація почала змінюватися. Після того, як учені провели ряд досліджень, вивчаючи дані відкладення в океанах і антарктичні керни, вони помітили, що в магнітному полі Землі починаються складні процеси, які передують його зсуву.

Тепер британські вчені мають достатню кількість наукових підтверджень того, що магнітні полюси готуються до «перевороту». Враховуючи те, що ці зміни не минають швидко, остаточна зміна поля відбудеться не раніше, ніж через 22 тисячі років.

Фахівці стверджують, що магнітні полюси формуються внаслідок обертання рідкого ядра Землі навколо твердого центру. Таким чином лава, яка міститься в «серці» планети, контролює процес за допомогою металів, які містяться в ній, що фіксують рух потоків у потрібному напрямку.

Кнопка «Наверх»
Закрыть