Главная / Людина / Відмова від куріння може спричинити збільшення випадків хвороби Паркінсона

Відмова від куріння може спричинити збільшення випадків хвороби Паркінсона

 
 

Відмова людей від куріння може спричинити за собою збільшення випадків хвороби Паркінсона. Про це заявили науковці в ході свого недавнього дослідження.

Раніше проведені експертизи показали, що у курців значно зменшений ризик утворення захворювання Паркінсона. Повідомляється, це може спричинити за собою летальний результат. У статті, опублікованій в журналі Jama, фахівці заявили про поширеність паркінсонізму і його зростання протягом останніх трьох десятків років. Професор Вальтер Рокко з клініки Майо поділився, що займався вивченням тенденції цього захворювання з 1976 по 2005 рік. В конкретно зазначений період спостерігалося лише зростання.

Паркінсонізм був визначений як мінімум кількох кардинальних ознак: тремор спокою, брадикінезія, ригідність і порушення постуральних рефлексів.

Прояви хвороби Паркінсона характеризують такими характеристиками: рухи стають більш плавними, мова стає невиразною і сповільнюється, нервова система реагує слабше, а також спостерігається відсутність мотивації.

Як виявилося, більше третьої частини хворих даниою недугою просто приховують це, так як не хочуть зганьбитися. Вік хворих, яким понад 74 років, прирівнюється до позначки в 906 осіб, з яких 501 чоловік. З 464 пацієнтів з хворобою Паркінсона є 73-річні громадяни, з них 275 чоловіків. Захворювання на паркінсонізм зростає у чоловіків з 38 років на 100 000 чоловік. Про це свідчить статистика з 1976 по 1985 рік. А ось до 55 років відзначають експерти з 1996 по 2005.

Як відомо, американський боксер Мухаммед Алі боровся до кінця днів з хворобою Паркінсона.

Негативна тенденція захворювання також спостерігалася серед жінок. Експерти вважають, недугу слід інтерпретувати з обережністю по ряду причин, в тому числі, вони можуть бути пов’язані зі зростанням обізнаності симптомів, спрощенням доступу до медичної допомоги.

Дослідження вчених показує, що поширеність паркінсонізму і хвороби Паркінсона зростає в період між 1976 і 2005 роками, особливо це стосується чоловіків 70 років і старше. Ці тенденції можуть бути пов’язані з курінням, а також зі змінами в способі життя або екологічними змінами. Не дивлячись ні на що, тенденції можуть бути помилковими і вимагають підтвердження інших фахівців.

Представники Національного інституту гігієни навколишнього середовища підкреслили, епідеміологічне спостереження, що куріння пов’язане з ризиком зниження хвороби Паркінсона, є насправді надійним. З урахуванням суттєвого негативного впливу на здоров’я внаслідок недуги, майже неможливо вивчити це питання в клінічних умовах.

Тим не менш, результати роботи та попередній аналіз можуть надати непряму підтримку причинно-наслідкового зв’язку: зростання захворюваності хворобою Паркінсона може знизити показники зниження куріння сигарет протягом останніх 50 років, що є таким же негативним.

 
comments powered by HyperComments