Людина

Купівля-продаж нерухомості викликає більший стрес, ніж смерть близької людини

Стрімке зростання цін, боязнь збільшення процентних ставок та чергової хвилі кризи роблять покупку житла дуже стресовим заняттям. Так що, мабуть, не дивно, що згідно з новим опитуванням, купівля будинку викликає більший стрес, ніж банкрутство, розлучення або навіть важка втрата.

foto_cikavosti_14.07.2014-010

Дослідження показало, що великий відсоток дорослих зазначає, що угоди на ринку нерухомості є одними з найбільш неприємних переживань в сучасному житті. Робота з адвокатами та документами, що віднімають цілі тижні, побоювання, що угода може провалитися в будь-який момент, а також постійне переслідування агентів з продажу нерухомості, є більш травматичним, ніж звільнення.
Читайте також: Стресовий гормон забирає пам’ять і призводить до всихання мозку

Список найбільш стресових подій у житті сучасної людини, як показало дослідження, очолює продаж нерухомості. Під час продажу будинку рівень стресу перевищує той, що люди відчувають при втраті роботи, народженнs дитини або плануванні весілля.

Найважчим при продажу нерухомості, як свідчать результати дослідження, виявилося спілкування з адвокатами. На другому місце, набравши більш ніж 25% голосів, розташувалися агенти з нерухомості.

Дослідження також показало, що для людей, які продають нерухомість, угода виявилася напруженішою більш ніж в два рази. За словами соціологів, це пов’язано з тим, що продавцям доводиться підтримувати ідеальну чистоту в домі і бути постійно готовими до появи потенційних покупців.

Крім того, людям, що продають свій будинок, в кожному третьому випадку доводиться стикатися з відмовою покупців від перегляду.

Більше чверті страждають від браку уваги агентів, які приділяли більше часу клієнтам, які продають більш дороге житло. Спроби поспілкуватися з адвокатом в робочий час також перетворилися для більш ніж 25% учасників дослідження на головний біль.

Причиною невдачі при здійсненні угоди кожен сьомий власник житла назвав незадовільну роботу агента з продажу нерухомості. Рівно половина опитаних заявили, що їх операція завершилася успішно, якщо б вони самі займалися продажем.

Читайте також: Стресом можна заразитися

45% вважають, що їхні адвокати або нотаріуси працювали, спустивши рукава, а сім з десяти були вражені тривалими затримками і несподіваними поворотами при здійсненні угоди.

Прес-секретар компанії EstatesDirect.com, за замовленням якої проводилося дослідження, сказав:

“Результати показують, наскільки виснажливим є процес купівлі-продажу нерухомості. Його результати ясно дають зрозуміти, що ця подія є однією з найбільш стресових з тих, з якими людині доводиться стикатися в сучасному житті”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button