Людина

Названо 10 принципів здорової і успішної людини

Експерт з фітнесу Джоел Харпер розповів, як людям домагатися поставлених цілей. Він назвав 10 принципів здорової і успішної людини, підставою для яких стало комплексне вивчення неврології і нейропсихології.

Джоел Харпер довгі роки спостерігав за тим, як одні люди досягають успіху в питаннях фізичної форми, а інші здаються на півдорозі. Він захотів дізнатися, чому відбувається саме так і що відрізняє одних від інших. Йому вдалося сформулювати 10 принципів здорової і успішної людини. Перший з них – повна віддача конкретній справі і відмову від думок про щось інше. Наступний принцип пропонує чітко розставляти пріоритети і слідувати їм.

Третє правило здорової і успішної людини – вирішувати проблеми, а не створювати їх. Наступний принцип передбачає створення чіткого плану з досягнення цілей. Потім експерт пропонує людям регулярно візуалізувати потенційний успіх, це додасть мотивації та рішучості. Важливо бути організованим і вміти приймати правильні рішення, адже ситуація постійно змінюється.

Сьомий принцип – дотримуватися дисципліни, восьмий – дотримуватися наміченого плану. При цьому експерт радить бути наполегливим, але знати, коли відступити. Якщо намічається вечеря з друзями, тренування можна перенести. Також важливо вірити у власні сили і майбутній успіх. І остання порада – радіти досягненням. Перемогу завжди потрібно відсвяткувати, нагороджуючи себе туристичним туром, модним вбранням або відвідуванням театру, але тільки не їжею.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button